Naujienos

Tomas Laurušas užėmė I-ąją vietą Lietuvos šachmatininkų reitinguose

laurusaspultinevicius

MRU studentui Tomui Laurušui ši vasara buvo puiki ir rezultatyvi: šachmatininkas, neseniai tapęs grosmeisteriu, Estijos Viljandi mieste laimėjo visus vykdytus turnyrus, Varšuvoje vykusiose varžybose užėmė II-ąją vietą, Suvalkuose laimėjo žaibo turnyrą, klasikiniame užėmė 5-ąją vietą. Rygoje, RTU  Open (viename iš stipriausių turnyrų šiais metais Rytų Europoje) žaibo  turnyre pasidabino sidabro medaliu, o klasikine kontrole - bronza.  Po šių sėkmingų pasirodymų Tomas pakilo į  I-ąją vietą Lietuvos šachmatininkų reitinguose!

Apie savo sėkmės kelią studentas papasakojo rugpjūčio 18 dienos LRT radijo laidoje "10-12". Studijoje Tomas pasidalino istorijomis apie ilgą kelią iki didmeistrio titulo, savo idealus bei bičiuliško santykio su konkurentais  privalumus.