Naujienos

• „Kibirkštis-MRU“ triumfuoja Karalienės taurės finale

„Neodenta Karalienės taurės“ turnyro čempionų titulą apgynė Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas. Didžiajame finale, kuris pareikalavo atkaklios ir intriguojančios kovos, sostinės ekipa įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Aisčių-LSMU“ komandą.

Išsamiau
  • „MRU-ROSK Consulting“ komanda - Lietuvos šachmatų lygos lyderė

Kovo 11 - 13 dienomis Taujėnų dvare prasidėjo 2022 m. Lietuvos klubų čempionatas – Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) sezonas, kuriame 20 komandų kovoja dėl medalių ir 2 kelialapių į Europos taurės varžybas Mairhofene (Austrija). LŠL klubinės pirmenybės vyks 2 etapais, 7 ratų šveicariška sistema. Vilniaus „MRU-ROSK Consulting“ komanda pagal reitingą yra 2 vietoje tarp 20 komandų.

Išsamiau
  • Bohdan Ilin – trečia vieta Lietuvos jaunių ir jaunimo sambo čempionate

Kovo 5 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas, kuriame dalyvavo  ir 3-iąją vietą iškovojo Mykolo Romerio universiteto  Viešojo valdymo ir verslo fakulteto  I kurso studentas Bohdan Ilin.

Bohdan kartu su tėveliais yra atvykęs iš Ukrainos, Mariupolio miesto  ir šiuo metu gyvena Šiauliuose. Pasidžiaukime jo pergale!

Išsamiau
  • Vilniaus Sambo čempionate – du aukso medaliai Eimantui Vaikasui

Mykolo Romerio universiteto Sambo komanda vasario 6 d. dalyvavo Vilniaus miesto atvirame sambo čempionate . Du aukso medalius svorio kategorijoje virš 98 kg sportinėje ir kovinės sambo  dvikovose iškovojo VSA IV kurso studentas Eimantas Vaikasas.

Išsamiau
  • Pauliui Pultinevičiui - Europos greitųjų šachmatų čempionato bronzos medalis!

Vakar Katovicuose (Lenkija) baigėsi 2021 m. Europos greitųjų šachmatų čempionatas. Čempionate dalyvavo 571 šachmatininkai iš 22 šalių.

MRU pirmakursis didmeistris  Paulius Pultinevičius per 11 turų surinko 9,5 taško ir iškovojo bronzos medalį Europos čempionate!!! Paulius įspūdingu 6 pergalių iš eilės finišu pavijo lyderius, ir nors surinko tiek pat taškų, pagal papildomus rodiklius liko trečioje vietoje. Čempionu tapo tiek pat taškų surinkęs, tačiau pagal papildomus rodiklius aukščiau buvęs turnyro favoritas didmeistris Aleksandras Motyliovas (Rusija). Sidabro medalis atiteko Vokietijos šachmatininkui Alexandrui Donchenko .

Sveikiname Paulių su fantastiniu rezultatu!

Išsamiau
  • „MRU-ROSK Consulting“ šachmatų komanda apgynė Lietuvos čempionų titulą!

Rugsėjo 4-5 d.  legendinėje  Biržų pilyje vyko 2021 m. Lietuvos komandų žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai. Į varžybas susirinko net 28 komandos. Puikiai varžybose pasirodė  mūsų universiteto „MRU-ROSK Consulting“ komanda, kuriai pavyko apginti praėjusių metų čempionų titulus!

Išsamiau
  • Tomas Laurušas užėmė I-ąją vietą Lietuvos šachmatininkų reitinguose

MRU studentui Tomui Laurušui ši vasara buvo puiki ir rezultatyvi: šachmatininkas, neseniai tapęs grosmeisteriu ir šį sezoną pelnęs daug pergalių, pakilo į  I-ąją vietą Lietuvos šachmatininkų reitinguose!

Išsamiau
  • MRU pirmąkart dalyvavo Lietuvos klasikinio spaudimo su savo svoriu čempionate

Rugpjūčio 14 d. Pakruojyje vyko Lietuvos klasikinio spaudimo su savo svoriu čempionatas. Jame pirmą kartą dalyvavo ir Mykolo Romerio universiteto vyrų komanda bei iškovojo prizines vietas.

Išsamiau
  • MRU studentas Tomas Laurušas tapo grosmeisteriu - aukščiausios kvalifikacijos šachmatininku

MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto studentas Tomas Laurušas tapo grosmeisteriu - aukščiausios kvalifikacijos šachmatininku! Po itin įtemptos kovos Varšuvoje, pergalė prieš Lenkijos šachmatininką Bartlomiejų Heberlą fiksuoja ilgai lauktą paskutinę didmeistrio normą.

Išsamiau
  • MRU ketvirtakursis Tomas Laurušas tęsia pergalių seriją šachmatuose

MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto ketvirtakursis Tomas Laurušas tęsia pergalių seriją šachmatuose! Viljandžio mieste (Estijoje) vykusiame 55-ajame tarptautiniame Ilmaro Raudo atminimo turnyre Tomas laimėjo visus turnyrus: klasikinį, greitųjų ir žaibo šachmatų.

Išsamiau
Naujienų archyvas

Sėkmingi MRU šachmatininkų tarptautiniai startai !

MRU šachmatininkai tęsia sėkmingus pasirodymus  tarptautiniuose turnyruose.

MRU pirmakursis didmeistris Paulius Pultinevičius  nugalėjo prestižiniame  30-me tarptautiniame Pauliaus Kereso memoriale Taline. Estija labai gerbia P.Kereso atminimą. Jo portretas yra įamžintas ant 5 Estijos kronų banknoto. Jis yra vienintelis šachmatininkas pasaulyje, kurio atvaizdas puošia valiutą. Didmeistriui atminti Taline yra pastatytas paminklas, jo vardu pavadinta gatvė.2000 metais P. Keresas buvo išrinktas geriausiu per visą šimtmetį Estijos sportininku. Todėl P.Pultinevičiaus pergalė yra labai vertinga. Paulius turnyrą baigė be pralaimėjimų, surinkęs  9taškus iš 11 galimų.Turnyre dalyvavo 88 šachmatininkai (8 didmeistriai!) iš 8 šalių.

MRU ketvirto kurso studentas ,didmeistrio titulo laukiantis Tomas Laurušas  žaidė Lenkijos 1 lygos komandiniame čempionate "Gliwicos Akademia Szachowa" komandos sudėtyje. Tomo atstovaujama komanda  užtikrintai laimėjo visus 9 mačus, iškovojo 1 vietą ir gavo pagrindinį prizą - kvietimą kitam sezonui į Lenkijos aukšciausiąją lygą (Extraliga). T.Laurušas žaidė 2 lentoje ir surinko 4,5/9.

MRU docentė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė sėkmingai sužaidė tarptautiniame turnyre Turkijoje. Žaisdama su vyrų meistrais Salomėja surinko 6taškus iš 10 ir jai pritrūko tik 0,5 taško iki tarptautinės didmeistrės normos. Nepaisant to, S.Zaksaitė šiame turnyre net 50 punktų pakėlė savo tartautinį reitingą  (ELO) ir įsitvirtino 1 vietoje  aktyvių Lietuvos moterų reitingų sąrašuose!